Chat with us, powered by LiveChat
Loading...
menu
 • Start
 • Ekogroszek Workowany
 • Węgiel Workowany
 • Poradnik
 • Kontakt
 • Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami oraz możliwościami transportowymi przewoźnika realizacja dostaw może się opóźnić

  Gdzie szukać informacji o dostawcach?

  Proces zamawiania materiału opałowego, który wykorzystamy jesienią, mroźną zimą oraz wczesną wiosną, wydaje się być banalnie prosty. Wybieramy firmę, od której zakupimy paliwo stałe służące do ogrzewania naszego domu, decydujemy się na rodzaj materiału, ilość w tonach, a następnie dokonujemy transakcji. Warto jednak bacznie przyjrzeć się poszczególnym sprzedawcom, gdyż wielu stosuje praktyki polegające na zawyżaniu wagi węgla, miału czy ekogroszek. Zazwyczaj dzieje się tak wtedy, gdy produkty te sprzedawane są luzem. Bardzo trudno jest bowiem klientowi zważyć zakupiony towar w domowych warunkach, a kilkudziesięciokilogramowe różnice są niedostrzegalne gołym okiem.

  Z pomocą przychodzi Internet, dzięki któremu możemy znaleźć informacje o producentach, jak i dostawcach materiałów opałowych. Okazuje się jednak, iż łatwo pogubić się w setkach ofert, promocji i wszechobecnych reklam.  

  Jak wybrać najlepszego kontrahenta? Na co zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu? Co jest najważniejsze dla Państwa – potencjalnych klientów? Możemy zapytać znajomych i zdać się na ich rekomendacje. Jeżeli korzystają z usług tego samego dystrybutora od wielu lat, możemy być pewni, że jest to firma godna zaufania. Przeczesując Internet trafimy na wiele sklepów online. W tym przypadku warto zapoznać się z ocenami wystawionymi przez dotychczasowych klientów, sprawdzić kompetencje przedsiębiorstwa oraz relację ceny materiałów do ich jakości. Przestrzegamy przed zakupami materiałów opałowych przez internet od firm, których marki nie są Państwu znane.

  W sklepie internetowym sklep.taniopal.pl łączymy bogate doświadczenie, wiedzę oraz ciężką pracę, która jest jednocześnie naszą pasją. Jesteśmy największą firmą w Europie Środkowej, zajmującą się produkcją oraz pakowaniem paliw stałych. Ogromna ilość zadowolonych klientów sprawia, że nam mogą Państwo zaufać.

  Wiem więcej

  Zapisz się do newslettera
  Jako pierwszy otrzymasz informacje o promocjach.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych tj adres e-mail w celu wysyłania newslettera z ofertami handlowymi od Tani Opał Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty e-mail

  Więcej

  Chcę otrzymywać newsletter zawierający oferty handlowe od Tani Opał Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży opału za pośrednictwem e-mail

  Zgoda może być w każdym czasie wycofana np. tutaj, czego skutkiem jest zaprzestanie przesyłania newslettera i usunięcie zebranych danych.