Chat with us, powered by LiveChat
Loading...
menu
 • Start
 • Węgiel Workowany
 • Ekogroszek Workowany
 • Poradnik
 • Kontakt
 • Kiedy kupować materiały opałowe?

  Większość producentów oraz dystrybutorów materiałów opałowych stosuje różne ceny w zależności od pory roku. Zazwyczaj najtańszy węgiel, miał czy ekogroszek kupić można latem – w okresie, kiedy większość klientów zupełnie nie myśli o nadchodzącej zimie.

  Wiele osób, które korzystają ze stałych materiałów opałowych, decyzję o ich zakupie odkłada do ostatniej chwili, zamawiając go wraz z pojawieniem się pierwszych mrozów. W tym okresie węgiel brunatny czy węgiel kamienny osiągają ceny najwyższe. Podobnie sprawa wygląda w przypadku długiej, mroźnej zimy. Nieprzygotowani klienci zmuszeni są, aby dokupić materiał opałowy, bez względu na jego cenę, która w tzw. sezonie jest nawet o 20% wyższa, niżeli w miesiącach letnich.

  Ceny materiałów opałowych, które oferujemy w sklepie internetowym pod adresem sklep.taniopal.pl uzależnione są od cen serwowanych przez kopalnie. Każdorazowo gwarantujemy konkurencyjność, najwyższą jakość produktów, a także wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

  Wygodne i trwałe opakowania stosowane przez firmę Tani Opał umożliwiają przechowywanie materiałów opałowych przez długi okres czasu. Dzięki temu oferowane przez nas produkty nie tracą swoich właściwości, a także nie są narażone na czynniki atmosferyczne. Towary sprzedajemy w 25 kilogramowych workach foliowych z systemem mikrowentylacji, wypełniając je po same brzegi. Zachęcamy do zakupów materiałów opałowych w miesiącach letnich, a także w ilościach, które zagwarantują odpowiednią ilość ciepła nawet w przypadku przedłużającej się zimy.

  Wiem więcej

  Zapisz się do newslettera
  Jako pierwszy otrzymasz informacje o promocjach.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych tj adres e-mail w celu wysyłania newslettera z ofertami handlowymi od Tani Opał Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty e-mail

  Więcej

  Chcę otrzymywać newsletter zawierający oferty handlowe od Tani Opał Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży opału za pośrednictwem e-mail

  Zgoda może być w każdym czasie wycofana np. tutaj, czego skutkiem jest zaprzestanie przesyłania newslettera i usunięcie zebranych danych.