Chat with us, powered by LiveChat
Loading...
menu
 • Start
 • Ekogroszek Workowany
 • Węgiel Workowany
 • Poradnik
 • Kontakt
 • Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami oraz możliwościami transportowymi przewoźnika realizacja dostaw może się opóźnić

  Kiedy kupować materiały opałowe?

  Większość producentów oraz dystrybutorów materiałów opałowych stosuje różne ceny w zależności od pory roku. Zazwyczaj najtańszy węgiel, miał czy ekogroszek kupić można latem – w okresie, kiedy większość klientów zupełnie nie myśli o nadchodzącej zimie.

  Wiele osób, które korzystają ze stałych materiałów opałowych, decyzję o ich zakupie odkłada do ostatniej chwili, zamawiając go wraz z pojawieniem się pierwszych mrozów. W tym okresie węgiel brunatny czy węgiel kamienny osiągają ceny najwyższe. Podobnie sprawa wygląda w przypadku długiej, mroźnej zimy. Nieprzygotowani klienci zmuszeni są, aby dokupić materiał opałowy, bez względu na jego cenę, która w tzw. sezonie jest nawet o 20% wyższa, niżeli w miesiącach letnich.

  Ceny materiałów opałowych, które oferujemy w sklepie internetowym pod adresem sklep.taniopal.pl uzależnione są od cen serwowanych przez kopalnie. Każdorazowo gwarantujemy konkurencyjność, najwyższą jakość produktów, a także wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

  Wygodne i trwałe opakowania stosowane przez firmę Tani Opał umożliwiają przechowywanie materiałów opałowych przez długi okres czasu. Dzięki temu oferowane przez nas produkty nie tracą swoich właściwości, a także nie są narażone na czynniki atmosferyczne. Towary sprzedajemy w 25 kilogramowych workach foliowych z systemem mikrowentylacji, wypełniając je po same brzegi. Zachęcamy do zakupów materiałów opałowych w miesiącach letnich, a także w ilościach, które zagwarantują odpowiednią ilość ciepła nawet w przypadku przedłużającej się zimy.

  Wiem więcej

  Zapisz się do newslettera
  Jako pierwszy otrzymasz informacje o promocjach.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych tj adres e-mail w celu wysyłania newslettera z ofertami handlowymi od Tani Opał Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty e-mail

  Więcej

  Chcę otrzymywać newsletter zawierający oferty handlowe od Tani Opał Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży opału za pośrednictwem e-mail

  Zgoda może być w każdym czasie wycofana np. tutaj, czego skutkiem jest zaprzestanie przesyłania newslettera i usunięcie zebranych danych.