Chat with us, powered by LiveChat
Loading...
menu
 • Start
 • Ekogroszek Workowany
 • Węgiel Workowany
 • Poradnik
 • Kontakt
 • Szanowni Państwo, ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami oraz możliwościami transportowymi przewoźnika realizacja dostaw może się opóźnić

  Cena ekogroszu - tani i wydajny ekologiczny opał

  Nadchodzący sezon grzewczy zawsze niesie ze sobą konieczność podjęcia najlepszych decyzji zakupowych związanych z zaopatrzeniem w materiały grzewcze. Właściciele kotłów i pieców dobrze wiedzą, że mimo bogatej oferty rynku, warto poświęcić dłuższą chwilę przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Zrobione zapasy muszą zostać odpowiednio zagospodarowane w trakcie trwającej zimy, dlatego najlepiej od razu wybrać jakościowe i wydajne paliwo.

  Cena i jakość w jednym - nie musisz rezygnować z wydajności, aby kupić tani opał.


  To, jakimi cechami kierujesz się przy wyborze materiałów opałowych zależy z pewnością w głównej mierze od posiadanego typu pieca. Jeśli jesteś właścicielem kotła z podajnikiem ślimakowym bądź tłokowym, najlepszym wyborem będzie zakup ekogroszku. W przypadku tradycyjnych pieców żeliwnych, stalowych, czy kaflowych, warto wypróbować węgiel orzech dostępny w asortymencie naszego sklepu. Zarówno jeden, jak i drugi typ opału niosą za sobą określone, różne cechy użytkowe, wpływające na decyzje zakupowe właścicieli domów i przestrzeni użytkowych. Wspólnym mianownikiem okazuje się tutaj cena. Niezależnie od tego, czy Twój wybór padnie na ekogroszek, czy inny węgiel, korzystając z oferty sklepu masz pewność, że wybierasz tani opał. Nie musisz więc wybierać między wysoką jakością surowców, a ich ceną. W tym przypadku możesz mieć gwarancję i jednego i drugiego.

  Tanie, wydajne, ekologiczne - co cechuje poszczególne paliwa?f


  Cena nie musi determinować jakości produktu - to już pewne. Kupując tani opał nie skazujesz się na jego niską jakość. Zarówno węgiel orzech, jak i ekogroszek cechują się niską zawartością siarki. Co to oznacza w praktyce? Spalanie opału jest dzięki temu dużo bardziej ekonomiczne, a tym samym mniej szkodliwe dla środowiska naturalnego. Węgiel dostępny w ofercie naszego sklepu to także gwarancja małej ilości popiołu pojawiającego się w trakcie spalania produktu. Bardzo wysoka kaloryczność to kolejna zaleta, na którą każdy użytkownik powinien zwracać uwagę dokonując transakcji. Taka cecha to gwarancja dużej wydajności, a co za tym idzie - oszczędności zarówno ekonomicznej, jak i środowiskowej. Dzięki temu węgiel szybciej może ogrzać określoną przestrzeń, przy jego mniejszym zużyciu. Tanio, wydajnie i ekologicznie - sprawdź dostępne w sklepie promocje i przekonaj się, jak jakość łączy się z atrakcyjną ceną.

  Gwarancja stałej wartości produktu, dostarczona prosto pod drzwi.


  Wybór właściwego materiału opałowego zależy także od tego, jak długo dany produkt może zachować swoje wartości. Im lepiej opakowany, tym większa gwarancja zatrzymania wydajności i jakość na cały sezon grzewczy. Węgiel workowany to też pewność tego, że ilość jaką zamówisz, faktycznie znajdzie się w dostawie. Oznaczenia opakowań są pomocne w codziennym użytkowaniu, a dzięki systemowi mikrowentylacji węgiel może być przechowywany w workach nawet na zewnątrz, nie będąc narażonym na czynniki zewnętrzne i zmiany pogodowe.

  Wiem więcej

  Zapisz się do newslettera
  Jako pierwszy otrzymasz informacje o promocjach.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych tj adres e-mail w celu wysyłania newslettera z ofertami handlowymi od Tani Opał Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty e-mail

  Więcej

  Chcę otrzymywać newsletter zawierający oferty handlowe od Tani Opał Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży opału za pośrednictwem e-mail

  Zgoda może być w każdym czasie wycofana np. tutaj, czego skutkiem jest zaprzestanie przesyłania newslettera i usunięcie zebranych danych.